.. Yükleniyor ..
0549 317 00 07 Hakkımızda İletişim
Bayimiz Olmak İster Misiniz? : 7,8480 TL : 9,2730 TL
Nokia Lumia 735 Pil
* Ürün resmi temsilidir.

Nokia Lumia 735 Pil

Kategori : Batarya
Marka : Nokia
Model : Lumia 735
Stok Kodu : 3003789
Dolar Fiyatı : 13,50 $
Stok Durumu : Stokta Var!
2 saat 42 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda!
105,95 TL
- Garanti ve Teslimat Koşulları -
Sitemizde bulunan tüm ürünler sadece Cep Telefonu Onarım Yeterlilik Belgesi yada Cep Telefonu Onarım Ustalık Belgesi olan kişilerin satın alınması ve kullanması için uygundur. Cep Telefonu Onarım Yeterlilik Belgesi yada Cep Telefonu Onarım Ustalık Belgesi belgelerine sahip olmayan kişiler ürün/ürünleri satın aldıktan sonra ürün kaynaklı veya isteğe bağlı olarak değişim yada iade süreçlerinde tüm kargo ücretleri ve diğer masraflar kendilerine aittir. Cep Telefonu Onarım Yeterlilik Belgesi yada Cep Telefonu Onarım Ustalık Belgesi belgelerinden en az birine sahip değilseniz lütfen ürün alımı yapmayınız.
Satın Aldığım Ürün Garantili Mi?
Satın aldığınız ürünlerin jelatinlerini çıkarmamaya ve ürüne zarar vermemeye lütfen dikkat ediniz. Samsung servis ekranlar ve tüm marka modellere ait kasa kapak ürünleri ile entegre çip tüm çeşitlerinde iade yada değişim söz konusu değildir. Çalışmayan yada hatalı çalışan ürünleri MNG kargo ile bize gönderiniz.
Satın alınan ürünler, Cep Telefonu Onarım Yeterlilik Belgesi yada Cep Telefonu Onarım Ustalık Belgesi olan profesyonel kişiler tarafından montaj yapılmalıdır. Aksi halde montaj esnasında doğabilecek sorunlar ve arızalarda tüm sorumluluk montajı yapan kişiye aittir. Bu durumdan oluşabilecek mağduriyetlerde firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Satın Aldığım Ürünler Ne Zaman Kargoya Verilir?
Satın aldığınız ürün hafta içi saat 16:00, Cumartesi günleri ise saat 12:00'ye kadar kargoya verilmektedir. Pazar günü ve tatil günlerinde verilen siparişler ise takip eden ilk iş gününde kargoya verilir.

Siparişimin Kargoya Verildiğini Nasıl Anlarım?
Üye olurken girilmiş olan e-posta adresine ve cep telefonunuza sipariş bilgileriniz gönderilecektir. Ayrıca Hesabım bölümünde yer alan Siparişlerim sayfasından siparişlerinizin takibini yapabilirsiniz.

Nasıl Üyelik Oluşturabilirim?
Üyelik formundan sizden istenilen bilgileri girerek sistemimize kayıt olabilirsiniz. Girmiş olduğunuz bilgilerin doğru olduğunu kontrol ediniz.

Nasıl Bayi Olurum Avantajları Nelerdir?
Bayimiz olabilmek için öncelikle vergi levhanız olması gereklidir. Bayilik başvurusu linkinden sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak giriniz. Müşteri temsilcilerimiz sizleri arayarak bayiliğinizi onaylayacaktır. Bayimiz olan müşterilerimiz için indirimli fiyatlar ve ayrıca bayilerimize özel kampanyalardan yararlanabileceklerdir.

  Benzer Ürünler